Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Ponad 150 hodowców bierze udział w rozpoczętej dziś (27.06) w Szepietowie, Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych. Poza oceną najlepszych zwierząt gospodarskich i nagrodzeniem ich hodowców, wystawa ta to także impreza targowa ciesząca się coraz większym powodzeniem - w tym roku bierze w niej udział kilkaset firm związanych z rolnictwem i produkcja rolną.

Tradycyjnie wystawie, organizowanej na terenach PODR, towarzyszą także Dni z Doradztwem Rolniczym. W tym roku cykl prelekcji poświęcony będzie przede wszystkim hodowli bydła mlecznego - priorytetowego w naszym województwie kierunku w rolnictwie, o czym świadczy m.in. wystawienie ponad 100 zwierząt tego gatunku do oceny.

Na szepietowskiej wystawie będą jednak oceniane także i inne zwierzęta - bydło mięsne, konie, owce, kozy, trzoda chlewna i stada drobiu.

Imprezą towarzyszącą, już poza oceną, będzie wystawa innych zwierząt hodowanych w gospodarstwach województwa podlaskiego - zarówno użytkowych jak i ozdobnych.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę