Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Podróż autobusem z Białegostoku „kosztowała” go ponad 3 tys zł.

To była jedna z najdroższych podróży na trasie Białystok – Łomża. Starszy mężczyzna w jej trakcie stracił portfel w którym było spora suma gotówki i karty kredytowe. Wszystko przez to, że w trakcie podróży swoją marynarkę powiesił na haczyku przy oknie. Gdy dojechał do Łomży i zdjął marynarkę, portfela w niej już nie było.

Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, 66-letni mężczyzna wczoraj po południu jechał do Łomży autobusem PKS relacji Białystok – Kolno. Było ciepło, więc zdjął marynarkę i powiesił ja obok...  W wewnętrznej kieszeni marynarki był portfel, a w nim pieniądze – 3 tys zł, karty kredytowe i dokumentu. Niestety w autobusie musiał podróżować także złodziej. Po dojechaniu do Łomży okazało się, że marynarka jest, ale portfela z zawartością w jej kieszeni już nie ma.
Mężczyzna zgłosił kradzież policji, a ta usiłuje teraz znaleźć złodzieja wśród pasażerów tamtego kursu...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę