Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Kolejny topielec w Narwi...

Ciało topielca wczoraj po południu wyciągnęli z Narwi łomżyńscy strażacy. Zwłoki długo musiały przebywać w wodzie, bo trudny do oszacowania jest nie tylko wiek, ale nawet płeć. - To prawdopodobnie mężczyzna – mówią strażacy.

Strażaków na miejsce wezwano przed godziną 17. Ciało pływające w Narwi w okolicach miejscowości Pęza, ok. 5 km na zachód od Łomży, po godzinie 16.00 zauważył mężczyzna i to on wezwał na miejsce policję.
- Trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości topielca – mówi Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji. - Na razie tyle wiemy. Na pewno będzie wykonana sekcja zwłok, aby określić co było przyczyną śmierci  - dodaje. 

Przypomnijmy na początku miesiąca w Narwi znaleziono ciało mężczyzny w wieku około 65-70 lat. Ono także w wodzie przebywało około miesiąca. Śledczym nie udało się ustalić wówczas tożsamości topielca. W bazie osób zaginionych w regionie nie było osoby odpowiadającej jego rysopisowi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę