Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Jechał porsche ponad 230 km/h... dogonili go policjanci

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Z prędkością przekraczająca 230 km/h jechał dziś rano 25-latek po krajowej „ósemce” w okolicach Zambrowa. Mimo że miał porsche nie zdołał uciec przed policyjnym radiowozem.

Porsche jechało 230 km/h

Porsche jechało 230 km/h

Jak podają policjanci dzisiaj rano na krajowej ósemce w rejonie miejscowości Krzewo pomiędzy Zambrowem a Jeżewem kierowca porsche jadąc od strony Warszawy nagle zaczął wyprzedzać sznur samochodów mimo że z przeciwka jechały inne pojazdy, które były zmuszone hamować i zjeżdżać na pobocze. Następnie wyprzedzał tuż przed wierzchołkiem wzniesienia. Wszystkie niebezpieczne manewry nagrał policyjny videorejestrator. Maksymalna prędkość, jaką osiągnęło porsche to 232 km/h.
Po zatrzymaniu porsche jego kierowca (25-lat) w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że nie wierzył, że da się złapać i wątpił w osiągi radiowozu. Policjanci zatrzymali białostoczaninowi prawo jazdy. Teraz o losie uprawnienia do kierowania zadecyduje sąd.

 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę