Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Pijany nastolatek na motocyklu = tragedia

Dwóch 16-latków, w tym jeden w stanie ciężkim, trafiło nocą do łomżyńskiego szpitala. Jadąc motocyklem przez Pniewo – najprawdopodobniej w skutek nadmiernej prędkości - wywrócili się. Okazuje się, że kierowca był pijany. Z badań krwi pobranej w szpitalu wychodzi, że było w niej 1,5 promila alkoholu.

Do wypadku doszło około godziny 22.00 na ulicy Wesołej w Pniewie. Mł. asp. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku informuje, że 16-latkowie jadący motocyklem doznali poważnych obrażeń. Pasażer ma m.in. złamaną kość czaszki, złamany kręgosłup na odcinku lędźwiowy. Kierowca „tylko” wstrząśnienie mózgu i uraz przedramienia.
Choć policjanci czekają jeszcze na wyniki badania krwi kierowy pobranej na potrzeby dochodzenia, to jak informuje Tomaszczuk z wyników badania krwi pobranej na potrzeby ratujących mu życie  lekarzy szpitala wynika, że nastolatek w chwili wypadku był pijany. Badanie to wykazało 1,5 promila alkoholu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę