Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Zgodna na oba hipermarkety

Radni Łomży uchwalili plany zagospodarowania przestrzennego umożliwiające budowę w Łomży dwóch dużych centrów handlowych ze sklepami wielkopowierzchniowymi. Projekt dotyczący planów tzw. Bawełny poparło 21 z 22 obecnych na sali radnych. W przypadku lokalizacji hipermarketu przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej głosowania zakończyło się wynikiem 14 „za”, 6 „przeciw” i 2 „wstrzymujących się”. Jeśli inwestorzy spełnią swoje obietnice zakupy w tych centrach będzie można zrobić za mniej więcej dwa lata.

W przypadku planów umożliwiających realizację hipermarketu  przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Zawadzkiej – w pobliżu Sanktuarium Miłosierdzia Bożego – przeciw opowiedzieli się: (kolejność alfabetyczna) Alicja Bandzul, Mariusz Chrzanowski, Jan Kleczyński, Jarosław Kozłowski, Wanda Mężyńska i Bogumiła Olbryś – wszyscy z klubu radnych PiS. Dwóch pozostałych radnych tego klubu – Paweł Borkowski i Wiesław Grzymała – wstrzymało się od głosu. 
W przypadku planów dotyczących „Bawełny” od głosu wstrzymał się tylko Wiesław Grzymała. 

Podczas obrad na sali nie było radnego Jana Bajno.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę