Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Znowu poleje...

Główne zdjęcie
Fot z 23.06.2009 godz. 18.15, most Hubala

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW zespół w Białymstoku ostrzega przed możliwością wystąpienia kolejnych bardzo silnych burz w regionie. - Lokalnie może spaść nawet od 30-40 mm deszczu, ale możliwy także grad oraz porywy wiatru do 70-90 km/h - przewiduje dyżurny synoptyk Tomasz Siemieniuk.

Ostrzeżenie

Zjawisko: Silne burze

Stopień zagrożenia: 2

Ważność: od godz. 11.30 dnia 24.06.2009 do godz. 23.30 dnia 24.06.2009.

Obszar: woj. podlaskie.
Przebieg: Na w/w obszarze prognozowane są burze, którym towarzyszyć będą przelotne opady deszczu, wysokość opadów 15-25 mm, lokalnie 30-40 mm, możliwy także grad oraz porywy wiatru do 70-90 km/h.

Skutki: Szkody w drzewostanie; utrudnienia w komunikacji; uszkodzenia budynków; straty w uprawach rolnych; zakłócenia pracy urządzeń elektrycznych; zagrożenie życia powodowane uderzeniami piorunów i zagrożenie pożarowe.

Dyżurny synoptyk: T. Siemieniuk.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę