Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

„Napadł” na stację paliw

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-latka. Mężczyzna najpierw zatankował paliwo do BMW, po czym udał się „na zakupy” w sklepiku na stacji paliw w Nowogrodzie. Gdy obsługa chciała aby zapłacił rachunek mężczyzna wyciągnął spod kurtki przedmiot przypominający broń palną i zagroził jej użyciem... po czym odjechał. Po kilku dniach został zatrzymany. Teraz miesiąc posiedzi w areszcie. Za napad grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w ubiegły wtorek w Nowogrodzie. Jak relacjonuje  Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy KMP w Łomży, 22-latek zatankował swoje BMW, a następnie poszedł do sklepu wziął artykuły spożywcze i chciał opuścić budynek stacji. Obsługa stanowczo zażądała uregulowania rachunku. Wtedy młody mężczyzna wyciągnął spod kurtki przedmiot przypominający broń palną, zagroził jego użyciem, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W sobotę funkcjonariusze na drodze relacji Nowogród – Łomża zauważyli ciemne BMW, którym kierował mężczyzna odpowiadający rysopisowi sprawcy kradzieży. Kierowca pomimo dawanych sygnałów do zatrzymania się przez mundurowych, nie reagował i zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany. W samochodzie policjanci znaleźli broń pneumatyczną. Teraz sąd zdecydował, że mieszkaniec Kolna najbliższy miesiąc spędzi w areszcie. Za popełniony czyn grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę