Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Nożownik zatrzymany

Sprawcę ugodzenia nożem zatrzymali wczoraj grajewscy policjanci. 18-latek z Grajewa pokłócił się z o rok starszym kolegą. Między mężczyznami doszło do szarpaniany, w trakcie której 18-latek wyciągnął nóż i dźgnął nim przeciwnika.

Jak podają policjanci pokrzywdzony szybko został przewieziony do grajewskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 18-latek, po ugodzeniu nożem przeciwnika uciekł z miejsca zdarzenia, jednak już po krótkim czasie został zatrzymany przez policyjny patrol.  Teraz za napad z nożem mieszkaniec Grajewa odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę