Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Samochodowe wywrotki...

Do trzech wypadków na szczęście niegroźnych doszło od wczorajszego popołudnia w regionie. Za Marianowem na krajowej „61” dachowało polo, w Kisilenicy na krajowej „63” na boku znalazł się peugot partner, a w okolicach Kolna wywrócił się opel vectra.


Do pierwszego z wypadków doszło przed godziną 16.00. Jadąca volkswagenem polo kobieta nagle straciła panowanie nad samochodem zjechała do przydrożnego rowu, wywróciła samochód i zatrzymała się w polu. Kobieta odniosła tylko lekkie obrażenia, które na miejscu opatrzył lekarz pogotowia.

Do kolejnego zdarzenia drogowego doszło nieco ponad dwie godziny później na drodze Łomża – Kolno. W okolicach Kisielnicy kierowca peugeota partnera niefortunnie wyprzedzał inny samochód i doprowadził do zderzenia z renauletem twingo.  Obu kierowcom nic sie nie stało, ale peugeot przewrócił się na bok i musieli podnieść go strażacy.

Do trzeciego wypadku doszło po północy na drodze Nowa Ruda – Leman w powiecie kolneńskim. 21-latek kierując oplem vectra na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i dachował. Do szpitala trafiło trzech mężczyzn jadących samochodem. Dwóch pasażerów po opatrzeniu ran zostało zwolnionych do domu, a kierowca pozostał jeszcze na obserwacji.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę