Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Naszym Kochanym Mamom

W dniach 25 - 29 maja 2009r w każdej grupie odbyły się spotkania z okazji Dnia Matki. Z bijącymi serduszkami przedszkolaki recytowały wiersze ,śpiewały piosenki i tańczyły. Wręczyły również własnoręcznie wykonane laurki lub upominki. Dołączamy się do życzeń, życząc zdrowia i pogody ducha na każdy nowy dzień. Za to, że zawsze jesteś przy mym boku za to, że wskazujesz drogę mi w mroku za to, że dni moje tęczą malujesz dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 22 czerwca 2009 23:09
Data ostatniej edycji: so, 04 lipca 2009 21:45:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę