Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pobili i okradli 18-latka

W czwartek na przystanku autobusowym przy ulicy Al. Legionów dwóch mężczyzn pobiło i okradło 18-latka. Napastnicy skradli telefon komórkowy, długo jednak łupem się nie cieszyli. Łomżyńscy policjanci ustalili i zatrzymali obu sprawców rozboju. Sprawcom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności, a jeden z napastników został tymczasowo aresztowany.

Sprawcami pobicia okazali 18 i 20 latek. Sąd Rejonowy zadecydował, że starszy z zatrzymanych najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę