Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Brat zabił brata

- Śmierć mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w Żelechach spowodowana była obrażeniami głowy i mózgu – ujawnia wyniki sekcji zwłok prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy prokuratury Okręgowej w Łomży. 52-letni Stanisław M. został dwukrotnie uderzony pięścią w głowę. Sprawcą śmiertelnego pobicia był jego o dwa lata młodszy brat Kazimierz.

Ciało 52-letniego mężczyzny znaleziono wczoraj po południu w Żelechach gmina Piątnica. Zwłoki nosiły ślady obrażeń.
- Mężczyzna miał poobijaną twarz - relacjonują śledczy.
Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon. Dziś przeprowadzono sekcję zwłok, która miała wskazać co było przyczyną śmierci. Jak wyjaśnia prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy prokuratury Okręgowej w Łomży, z jej ustaleń wynika, że śmierć spowodowały rozległe urazy czaszki i mózgu (krwiak) spowodowane uderzeniem pięścią.
Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych do pobicia miało dojść w niedzielne przedpołudnie. Ofiara poprosiła sprawcę o papierosa.
Bracia - kawalerowie - mieszkali wspólnie z matką w domu w Żelechach.

Jeszcze wczoraj 50-letni Kazimierz M. został zatrzymany przez policję. Był pijany. Dziś usłyszał zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Prokuratura zapowiada, że będzie wnioskowała do sądu o tymczasowy areszt.

Przestępstwo którego dopuścił się Kazimierz M. zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę