Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Zabójstwo w Żelechach?

Ciało 52-letniego mężczyzny znaleziono wczoraj po południu w Żelechach gmin Piątnica. Zwłoki nosiły ślady obrażeń. Policjanci zatrzymali brata ofiary, ale jak podkreśla prokurator Tomasz Wilk szef Prokuratury Rejonowej w Łomży, dopiero sekcja zwłok wyjaśni co spowodowało zgon i przesądzi o ewentualnym postawieniu zarzutów.

Wczoraj około godziny 14.00 policjanci zostali powiadomieni o zwłokach mężczyzny z Żelechach. Na razie policja ani prokuratura nie udzielają informacji na ten temat czekając na wyniki sekcji zwłok,. Która miała rozpocząć się o godzinie 11.00. Wiadomo jedynie, że mężczyzna miał 52 lata i że miał poobijaną twarz. Zatrzymany w związku z tą sprawą brat ofiary jest w stanie nietrzeźwym i nim złoży wyjaśnienia musi wytrzeźwieć.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę