Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Okazja czyni złodzieja...

Policja w Łomży poszukuje nastolatka, który ukradł telefon 10-latkowi. Do zdarzenia doszło w czwartek pomiędzy godziną 15.30 a 16.00 na boisku w okolicach „Ekonomika”. Wykorzystując nieuwagę malca, chłopak w weku około 17 lat skradł mu telefon komórkowy marki samsung.

Do innej kradzieży doszło w jednym z salonów fryzjerskich. Ktoś zabrał torebkę pozostawioną przez klientkę na czas strzyżenia na kanapie. Gdy przyszło do zapłacenia za usługę okazało się, że pieniądze były w portfelu w torebce, której na kanapie już nie było... W torebce był także dokumenty i telefon komórkowy. Łączne straty oszacowano na ponad 600 zł.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę