poniedziałek, 25 marca 2019 napisz DONOS@

Łomżyńska Caritas będzie zbierała żywność na wakacje

W najbliższą sobotę (20 czerwca) wolontariusze Caritas w 11 dużych sklepach w Łomży będą zbierać żywność. Od godz. 9.00 do 16.00 trwać Wakacyjna Zbiórka Żywności. Pozyskane produkty Caritas przekaże przede wszystkim ośrodkom, w których wakacje będą spędzać dzieci z najuboższych rodzin diecezji łomżyńskiej oraz placówkom organizującym wypoczynek letni dla dzieci potrzebujących.

fot. archiwum
fot. archiwum

W sumie w akcję zaangażowanych jest 90 wolontariuszy. Do akcji zgłosili się przedstawiciele szkolnych kół i parafialnych zespołów Caritas oraz harcerze z 59. Drużyny „Ptaki-Ptakom”. Do specjalnie oznakowanych koszy w największych dużych sklepach w mieście będą przyjmować trwałe produkty żywnościowe – cukier, makarony, ryż, olej... 

as


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę