Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kolneńscy radni liczą na korzystny wyrok

Radni powiatu kolneńskiego postanowili sądzić się z wojewodą podlaskim. Radni zamierzają zaskarżyć do Naczelnego Sądu Administracyjnego zarządzenie zastępcze wojewody odbierające mandat jednemu z ich kolegów. Zdaniem wojewody radny - lekarz prowadzący działalnośc w należącym do powiatu budynku naruszył zapisy ustawy samorządowej. Nie zgadza się z tą opinią grupa radnych, którzy zamierzają przed sądem dowodzić swoich racji przy pomocy radcy prawnego starostwa powiatowego.


Dotychczas wszystkie postepowania w takich sprawach kończyły się orzeczeniami na niekorzyść radnych, jednak samorządowcy z Kolna uważają, że uda im się uzyskać wyrok precedensowy.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę