Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Krowy zabiły 17-latka

17-letni chłopak wyszedł z domu uwiązać krowy na pastwisku. Do domu już nie wrócił. Jego zwłoki znaleziono wśród pasących się krów. Ciało leżało twarzą w błocie. Lekarz stwierdził, że prawdopodobną przyczyną śmierci było uduszenie wskutek zachłyśnięcia się błotem.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w jednej ze wsi w gminie Kołaki Kościelne. Jeden z mieszkańców zauważył leżące na pastwisku ciało człowieka. Okazało się, że jest to młody mieszkaniec wsi, który wcześniej wyszedł z domu żeby uwiązać pasące się krowy.  17-latek leżał twarzą w błocie, a na nodze miał owinięty łańcuch jednego z pasących się zwierząt. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej zwierzę uderzyło chłopaka, ten stracił przytomność i upadł twarzą na ziemię. Lekarz stwierdził, że prawdopodobną przyczyną śmierci było uduszenie wskutek zachłyśnięcia się błotem. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę