Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Nowa „Galeria Stokrotka” sprzedana

Za ponad 27 mln sprzedano nową część Galerii Handlowej Stokrotka. Nabywcą jest fundusz ARKA BZ WBK Fundusz Rynku Nieruchomości FIZ działający poprzez spółkę celową PK 7, czyli ta sama firma, która przed czterema laty kupiła wcześniej wybudowane dwie części tego centrum handlowego znajdującego się przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego i ulicy Zawadzkiej w Łomży.

O sprzedaży galerii powiadomił w komunikacie giełdowym zarząd Emperia Holding S.A., do którego  należy m.in. spółka Elpro, która zrealizowała tę inwestycję. Transakcja dotyczyła nieruchomość, na którą składa się grunt w użytkowaniu wieczystym wraz z wzniesionymi na nim budynkami i budowlami (budynek handlowo-usługowy). Wartość transakcji wyniosła 27 350 tys. zł przy czym 2 mln zł – to cena za grunt (6.550 m2), a 25 mln 350 tys zł to cena za budynki.
Jak podano w komunikacie zysk brutto spółki Elpro, która wybudowała galerię, wyniósł ponad 16 mln zł.

Przypomnijmy w 2005 roku, gdy sprzedawano pierwsze dwie części tego centrum handlowego za „Stokrotkę” nabywca zapłacił 13 mln zł, a za „Galerię” 11,1 mln zł.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę