Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Kolejny śmiertelny wypadek pod Łomżą

Kobieta w wieku 45 lat została śmiertelnie potrącona przez samochód pod Łomżą. Do wypadku doszło dziś około 8.00 na drodze wojewódzkiej nr 645 łączącej Łomżę z Nowogrodem – około 500 metrów za stacją paliw w Łomży a przed Kupiskami Starymi.

Na miejscu pracują policjanci. Na razie nie wiadomo jakie były okoliczności tego wypadku. Służby podają jedynie, że w wyniku obrażeń kobieta zmarła na miejscu.

Kierowca opla vectry, który potrącił kobietę mówił policjantom, że wbiegła ona mu przed samochód, a on nie miał szans na wyhamowanie.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę