Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Powiat łomżyński z hasłem...

„Odpoczywaj zdrowo na łonie natury, wdychając łyk świeżej łomżyńskiej kultury” - to hasło ma promować powiat łomżyńskiej. Jego autorka Martyna Piaścik ze Szkoły Podstawowej w Piątnicy, wygrała specjalny konkurs ogłoszony przez starostę łomżyńskiego. W nagrodę otrzyma odtwarzacz MP4.

W sumie do konkursu na hasło promocyjne powiatu łomżyńskiego przystąpiło 85 osób. Wśród nich byli nie tylko mieszkańcy powiatu. 
- Nadesłane hasła były bardzo pomysłowe i odnosiły się do wielu aspektów: przyrody, kultury czy gospodarki stąd wybór był bardzo trudny – uzasadnia swój wybór powołana przez starostę komisja konkursowa, która poza wskazaniem hasła najlepszego postanowiła także przyznać cztery wyróżnienia dla: Alicji Wejroch i Adama Budziszewskiego z Łomży oraz Moniki Skowrońskiej i Moniki Dymek z Miastkowa. Oni dostaną nagrody książkowe.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę