Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Ukradł puszkę z 20 tysiącami złotych

Oszczędności ludzie trzymają w banku, albo w skarpecie... Pełną oryginalnością wykazał się mieszkaniec jednej z wysokomazowieckich wsi. On oszczędności życia trzymał w metalowej puszcze schowanej w starej drewnianej szafce w garażu. Sęk w tym, że złodziej wytropił skarb i zabrał puszkę z 20 tys zł.

Policja o kradzieży została powiadomiona w sobotę. Złodziej  pod osłoną nocy wszedł do niezamkniętego garażu w Dąbrówce Kościelnej, po czym z drewnianej niezamkniętej szafki wyciągnął puszkę z zawartością 20 tysięcy złotych. Policjanci teraz wyjaśniają okoliczności  zdarzenia i szukają złodzieja. Chcą ustalić m.in. jak dowiedział się o tym, że w zwyczajnej puszcze w zwykłej szafce mogą być przechowywane tak wielkie pieniądze.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę