Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Dotacje dla przedsiębiorców

Małe i średnie firmy mogą już składać wnioski o wsparcie z funduszy strukturalnych w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego "Wzrost Konkurencyjności Przedsiębiorstw". W ramach dotacji na wsparcie inwestycji można otrzymać od 10 tysięcy do miliona 250 tysięcy złotych i jednak kwota nie może być wyższa niż 50% kosztów inwestycji. Uruchomiony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości program jest o wiele korzystniejszych od dotychczasowych. Pieniądze będzie można dostać m.in. na: działania modernizacyjne prowadzące do wprowadzenia znaczącej zmiany produktu lub procesu produkcyjnego czy wdrożenie i komercjalizacja technologii i produktów innowacyjnych.

W rakach kosztów kwalifikowanych – czyli podlegających zwrotowi - wymienia się zakup nowych środków trwałych; zakup prawa własności lub prawa użytkowania wieczystego nieruchomości a także m.in.: zakup robót i materiałów budowlanych, pod warunkiem, że pozostają w bezpośrednim związku z celami przedsięwzięcia objętego dofinansowaniem.
PARP zapewnia, że przedsiębiorcy, którzy złożą wnioski do 2 grudnia tego roku mogą liczyć na to, że pieniądze trafią do nich już w marcu 2005 roku.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę