Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Opel na drzewie

Cztery osoby zostały ranne w wypadku jaki nocą wydarzył się na drodze łączącej wsie Rydzewo i Kuleszka w gminie Miastkowo. Opel omega, którym podróżowali, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło kilkanaście minut po północy. Jadący od strony Rydzewa opel na łuku drogi, w skutek najprawdopodobniej nadmiernej prędkości, zjechał na lewą stronę, a następnie z dużą siłą czołowo wbił się w przydrożne drzewo. 27-letni kierowca opla doznał urazu klatki piersiowej. Ranni zostali także pasażerowie. Kobieta i dwóch mężczyzn z ogólnymi obrażeniami ciała i urazami nóg, podobnie jak kierowca, zostali przewiezieni do łomżyńskiego szpitala.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę