Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Topielec z Narwi pozostaje NN

Wykonana w białostockiej Akademii Medycznej sekcja zwłok topielca, wyciągniętego w niedzielę w nocy z Narwi, nie pomogła w ustaleniu jego personaliów. Jak informuje Dariusz Błażejczyk zastępca Prokuratora Rejonowego w Łomży, w dalszym ciągu pozostaje on jak „NN”. Wiadomo natomiast, że to mężczyzna w wieku około 65-70 lat i, że w wodach Narwi jego ciało musiało znajdować się około miesiąca.

Sekcja  zwłok pozwoliła natomiast ustalić, że przyczyną śmierci anonimowego mężczyzny było utonięcie. Wiadomo także że miał zaawansowaną miażdżycę.
Śledczy podkreślają, że w bazie osób zaginionych z okolicy Łomży nie ma osoby odpowiadającej temu opisowi. Być może ciało mężczyzny w okolicę Jankowa-Młodzianowa, gdzie zauważył je płynący łódką wędkarz, spłynęło z wodami Narwi.
- Policjanci rozesłali uzyskane informacje po całym kraju. Jeżeli gdzieś jest taka osoba zgłoszona zostanie pobrany materiał genetyczny od rodziny, aby porównać czy nasz NN jest tym którego oni szukają – mówi Błażejczyk, podkreślając, że materiał genetyczny topielca został zabezpieczony.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę