Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Chciała się wykupić stówką, teraz grozi jej nawet do 10 lat więzienia

26-letnia mieszkanka Łomży chciał przekupić policjantów z drogówki. Kobieta, która samochodem znacznie przekroczyła dozwoloną prędkość, próbowała nakłonić funkcjonariuszy, aby zrezygnowali z wystawienia jej mandatu i punktów karnych oferując w zamian 100 zł. Nie wiadomo czy łomżanka zdawała sobie sprawę, że już sama propozycja skorumpowania funkcjonariuszy publicznych, w tym także policjantów, jest przestępstwem.

Do zdarzenia doszło we wtorkowe popołudnie na Szosie do Mężenina w Łomży. Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji,  funkcjonariusze z „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej toyotę, która przekroczyła prędkość o 57 km. Za kierownicą siedziała 26-letnia kobieta. Za zbyt szybką jazdę policjanci chcieli ukarać ją mandatem w wysokości 500 zł i 10 punktami karnymi. I wówczas właśnie miała paść korupcyjna propozycja.
- Mieszkanka Łomży próbowała nakłonić policjantów, aby odstąpili od czynności służbowych i oferowała funkcjonariuszom 100 zł – mówi Dąbrowski.
Kobieta została zatrzymana. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi jej kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę