Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wyniki gimnazjalistów

Punktualnie o północy na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży uruchomiony został Serwis dla gimnazjalistów (http://gim-oke-lomza.cp9.win.pl). Dzięki niemu każdy uczeń, który przystępował do egzaminu w dniach 22-24 kwietnia tego roku, ma dostęp do szczegółowej informacji o swoich wynikach.

Po wpisaniu indywidualnego kodu i hasła może poznać wyniki z każdej części egzaminu:  liczbę punktów za rozwiązanie zadań sprawdzających poszczególne obszary wymagań, liczbę punktów za rozwiązanie poszczególnych zadań zamkniętych i otwartych, wykaz umiejętności opanowanych bardzo dobrze i umiejętności opanowanych słabiej, oraz pozycję swojego wyniku na tle wyników wszystkich gimnazjalistów rozwiązujących ten test w szkole, powiecie i województwie.

Dziś także w zakodowanym serwisie dostępnym tylko dla dyrektorów szkół OKE zamieści informacje o wynikach uzyskanych przez uczniów poszczególnych szkół (listy uczniów z wynikami oraz wyniki szczegółowe – liczba punktów uzyskanych za każde zadanie i czynność przez każdego ucznia). OKE przekaże dyrektorom również program umożliwiający sporządzenie raportu o osiągnięciach uczniów całej szkoły i poszczególnych klas.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę