Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Morderca trafi przed oblicze sądu

W przyszłym tygodniu ma rozpocząć się proces 54-letniego Gabriela S. z Łomży. Prokuratura Rejonowa w Łomży skierowała do Sądu Okręgowego akt oskarżenia w którym zarzuca mu, że działając ze szczególnym okrucieństwem, w zamiarze bezpośrednim zabójstwa, zadał 68-letniej kobiecie około 15 uderzeń młotkiem, po czym dźgnął ją nożem. Do makabrycznej zbrodni doszło w listopadzie w okolicach garaży przy ulicy Dmowskiego w Łomży.

Gabriel S. został aresztowany tego samego dnia w którym odnaleziono ciało jego ofiary. Mężczyzna był wówczas pijany.  Badanie alkomatem, wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Łomżanin trafił do tymczasowego aresztu i do dziś tam przebywa.

Zgodnie z ustaleniami łomżyńskich śledczych mężczyzna uderzając kobietę młotkiem spowodował liczne obrażenia m.in. w postaci rozległego złamania pokrywy czaszki, rozerwaniem mózgu, a także złamania kości podstawy czaszki. Następnie zakupionym wcześniej na targowicy miejskiej nożem o długości ostrza wynoszącej 9cm uderzył ją w okolice szyi powodując kolejne obrażenia. Zdaniem powołanych biegłych śmierć kobiety nastąpiła na skutek masywnego urazu czaszki w związku z czym mężczyzna oskarżany jest o zabójstwo. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara: pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, 25 lat pozbawienia wolności albo nawet dożywotnie pozbawienie wolności.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę