Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Mama na „dwóch gazach” jechała z dziećmi

Pijaną kobietę, wiozącą samochodem dójkę swoich dzieci zatrzymali wczoraj wieczorem policjanci. 31-letnia kobieta miała 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Jej syn i córka siedzieli na tylnej kanapie bez fotelików.

Jak relacjonują zambrowscy policjanci wieczorem do dyżurny komendy zadzwonił jeden z mieszkańców informując, że w rejonie miejscowości Długobórz jeździ seat, którego kierowca może być pijany. Informacja potwierdziła się. Mundurowi zatrzymali toledo, którym jechała 31-letnia kobieta. Razem z nią w samochodzie była dwójka dzieci, które powinny być przewożone w specjalnych fotelikach. Jednak chłopiec i dziewczynka siedzieli na tylnej kanapie auta. Policjanci zbadali trzeźwość kierującej. W wydychanym przez niej powietrzu było blisko 2 promile. Pijaną mamę zatrzymano, a dzieci trafiły pod opiekę babci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę