Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 29.05.2009 - zaproszenie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z kandydatem do Europarlamentu z ramienia SLD+UP Mieczysławem Czerniawskim, które odbędzie się w dniu 02.06.2009r.(wtorek), o godz. 17.00 w siedzibie Izby przy ul. Dwornej 13 w Łomży.

Celem spotkania jest omówienie najbardziej istotnych spraw związanych ze środowiskiem przedsiębiorców. Przypominamy, że Pan Mieczysław Czerniawski był wieloletnim członkiem Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej.

 

 

 

 

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę