Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Kradzieże tablic rejestracyjnych

W Zambrowie komplety tablic straciło ostatnio ponad 30 kierowców. Kradzież była szybką akcją na dużą skalę - opowiada jeden z poszkodowanych, Krzysztof Plona. Kradzione tablice rejestracyjne bardzo często są wykorzystywane przez złodziei do kradzieży paliwa na stacjach benzynowych - ale nie tylko mówi młodszy inspektor Krzysztof Radomski z zambrowskiej policji. Numery skradzionych tablic wprowadzane są do policyjnych systemów informatycznych. Policja apeluje by zgłaszać kradzieże tablic by uniknąć odpowiedzialności za niepopełnione przestępstwa.


Można też przerejestrować samochód. Jest to koszt około 150 zł, czekanie na wtórnik tablic z wykupieniem znaków tymczasowych to 80 plus 70 czyli także 150 zł. Poza Zambrowem, który ma pecha być położonym przy krajowej "ósemce" podlaska policja nie odnotowała przypadków kradzieży tablic rejestracyjnych na taką skalę.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę