Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Wygrał z Arcymistrzem

Główne zdjęcie
12-letni Piotr Niedbała ograł arcymistrza Krzysztofa Jakubowskiego

12-letni Piotr Niedbała, jako jedyny, pokonał w symultanie szachowej arcymistrza Krzysztofa Jakubowskiego. Do pojedynku szachistów doszło w sobotę, podczas finału X Edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach O Puchar Prezydenta Łomży w roku szkolnym 2008/2009. Piotr(uś) jest uczniem szkoły podstawowej nr 9 w Łomży. W szachowej lidze zajmują I miejsce w kategorii chłopców do lat 13 i 8 pozycję ogólnie w całym turnieju.

Arcymistrz Krzysztof Jakubowski podczas symulanty szachowej
Arcymistrz Krzysztof Jakubowski podczas symulanty szachowej
Arcymistrz Marta Przeździecka nie miała sobie równych
Arcymistrz Marta Przeździecka nie miała sobie równych

Podczas sobotniego finału szachowej ligi, możliwość gry z arcymistrzami – Krzysztofem Jakubowskim i Martą Przeździecką – była dodatkową nagrodą dla najlepszych młodych szachistów. Z 23 zawodników którzy zasiedli do szachownic przeciwko Jakubowskiemu tylko młodziutkiemu Piotrowi Niedbale (jego trenerem szachowym jest Sławomir Sobociński) udało się ograć arcymistrza. Na dwóch innych szachownicach – z Arturem Lewczukiem nauczycielem I LO w Łomży oraz Firą Idrisli z ZSM i O nr 5 w Łomży – był remis, a na pozostałych 20 zwycięstwo arcymistrza.
Druga z „nagród” arcymistrz szachowy Marta Przeździecka wygrała wszystkie 23 partie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę