Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Topielec w Narwi

Krótko przed północą łomżyńscy strażacy wyciągnęli z Narwi w okolicach Nowogrodu ciało topielca. To mężczyzna. W wodzie musiał przebywać dłuższy czas, bo jego ciało było w znacznym stopniu w rozkładzie. Personalia mężczyzny ustalają policjanci. Istnieje prawdopodobieństwo, że może to być zaginiony przed blisko miesiącem mieszkaniec Łomży.

Ciało w wodach Narwi w pobliżu miejscowości Jankowo-Młodzianowo dostrzegł mężczyzna płynący wieczorem po rzecze łódką. Powiadomił policję, a ta prokuraturę i  straż pożarną. To właśnie strażacy wyciągnęli z wody topielca.
- Ciało mężczyzny tylko częściowo było widoczne z brzegu rzeki – nie przemieszczało się – mówi dyżurny Komendy Miejskiej PSP.
Na razie topielec jest określany jest jako NN. Izabela Białomyzy z łomżyńskiej policji podaje, że identyfikacja była niemożliwa ze względu na stopień rozkładu ciała i zabrudzenie mułem. Na polecenie prokuratora ciało zostało przewiezione do prosektorium szpitala w Łomży.

Istnieje prawdopodobieństwo, że topielcem może być zaginiony na początku maja 36-letni mieszkaniec Łomży. 12 maja o godzinie 9. rano wyszedł z pracy, ale do domu nie dotarł. Od tamtej pory był poszukiwany przez rodzinę, przyjaciół i policję ale bezskutecznie.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę