Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Łomża - KJS Moto Lato

Załogi z województw podlaskiego i mazowieckiego rywalizowały w Konkursowej Jeździe Samochodem MOTO LATO zorganizowanej przez Automobilklub Łomżyński. Kierowcy, którzy zdobywają punkty do licencji rajdowej sprawdzali swoje umiejętności podczas prób sprawnościowych na zamkniętych placach. Tak jak na prawdziwych rajdach kierowca i pilot musieli jechać w kaskach, nie brakowało także rywalizacji i... defektów technicznych. Jedna z załóg nie ukończyła KJSa ze względu na defekt silnika. Inni pechowcy przebili dwie opony na jednym zakręcie. Na metę dojechało 9 samochodów, powiedział Polskiemu Radio Białystok prezes Automobilklubu Łomżyńskiego, Marcin Jasiński.

Najwięcej problemów zawodnicy mieli na odcinku na terenie dawnej jednostki wojskowej w Łomży. Kłopoty sprawiał bardzo błotnisty fragment, na którym dużo czasu traciły samochody z napędem na jedną oś. Pierwsze miejsce w KJS Moto Lato zajęła załoga z Warszawy Marek Nowak i Marcin Mackiewicz jadący Lancerem Evolution VII przed załogą z Białegostoku, Markiem Zakrzewskim i Piotrem Zarzeckim. Trzecią lokatę zajęła załoga z Suwałk Marcin Kopiczko z pilotem Wojciechem Ferencem.

fot. Paweł Wądołowski


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę