Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Frekwencja do południa w Łomży: 5.61 procent

Główne zdjęcie
Obwodowa Komisja Wyborcza nr.2 w Łomży

Według danych Państwowej Komisji Wyborczej w Łomży do godziny12.00 do urn wyborczych poszło tylko 5,61 procent uprawnionych do głosowania w odbywających się dziś wyborach do Parlamentu Europejskiego. W skali kraju frekwencja wyborcza jest nieco wyższa i do 12.00 wyniosła 6,65 procent. Z blisko 50 tysięcy uprawnionych do głosowania mieszkańców Łomży do południa do lokali wyborczych doszło tylko 2791 osób. Dokładnie tyle kart wydały wszystkie 33 Obwodowe Komisje Wyborcze działające na terenie miasta.

W okręgu wyborczym nr 3 - obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie - najwyższa frekwencję wyborcza odnotowano na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Tu do urn - do godz. 12.00 -  7.79 procent wyborców. Na terenie dwóch gmin z tego powiatu – Kobylin Borzymy i Sokoły – frekwencja przekroczyła nawet 10 procent.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę