środa, 23 października 2019 napisz DONOS@

Frekwencja do południa w Łomży: 5.61 procent

Według danych Państwowej Komisji Wyborczej w Łomży do godziny12.00 do urn wyborczych poszło tylko 5,61 procent uprawnionych do głosowania w odbywających się dziś wyborach do Parlamentu Europejskiego. W skali kraju frekwencja wyborcza jest nieco wyższa i do 12.00 wyniosła 6,65 procent. Z blisko 50 tysięcy uprawnionych do głosowania mieszkańców Łomży do południa do lokali wyborczych doszło tylko 2791 osób. Dokładnie tyle kart wydały wszystkie 33 Obwodowe Komisje Wyborcze działające na terenie miasta.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr.2 w Łomży
Obwodowa Komisja Wyborcza nr.2 w Łomży

W okręgu wyborczym nr 3 - obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie - najwyższa frekwencję wyborcza odnotowano na terenie powiatu wysokomazowieckiego. Tu do urn - do godz. 12.00 -  7.79 procent wyborców. Na terenie dwóch gmin z tego powiatu – Kobylin Borzymy i Sokoły – frekwencja przekroczyła nawet 10 procent.

 


 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę