Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Napad na stację paliw w Zambrowie

Mężczyzna w kominiarce zaatakował pracownika stacji paliw. Ukradł pieniądze i uciekł. Zambrowscy policjanci poszukają sprawcę napadu i proszą ewentualnych świadków o pomoc. Do napadu doszło w czwartek po godzinie 12. na ul. Mazowieckiej w Zambrowie.

Do pomieszczenia kasowego przy stacji paliw wszedł zamaskowany mężczyzna. Grożąc pracownikowi użyciem nieustalonego przedmiotu, który trzymał w dłoni zażądał wydania pieniędzy. Kiedy je otrzymał rozpylił w jego kierunku gaz łzawiący i uciekł.

Z relacji poszkodowanego wynika, że napastnikiem był mężczyzna w wieku około 30-35 lat, wzrost ok 180 cm, szczupłej budowy ciała. Ubrany w ciemną kurtkę , na głowie miał ciemną czapkę z daszkiem.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zdarzenie lub mogą udzielić informacji w tej sprawie o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zambrowie pod numerem telefonu (086) 276 33 33 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub 112. Gwarantujemy pełna dyskrecję i anonimowość.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę