Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Będą zaoczne

Będą zaoczne studia w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Rektor uczelni podjął decyzję, że w budynku przy ul. Poznańskiej ruszy nauka w systemie zaocznym – ale pod warunkiem, że będą chętni. Zajęcia mają odbywać się na 2 kierunkach – informatyka oraz zarządzanie i marketing. W przeciwieństwie do studiów dziennych - będą płatne. Prof. Kazimierz Pieńkowski już ustalił wysokość czesnego. 1 Semestr „Informatyki' ma kosztować 1300 złotych, semestr zarządzania – 1150 złotych.


Kandydaci muszą wpłacić także wpisowe uzupełniające – do wcześniej uiszczanej opłaty 75 złotych muszą dopłacić 50 złotych na – jak mówi rektor Pieńkowski - „obsługę administracyjną”.
Zaoczne studia Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości chce uruchomić, bo na dziennie zgłosiło się za dużo chętnych – 2 osoby na miejsce na informatykę i 1,5 osoby na zarządzanie i marketing. Jeżeli osoby, które nie dostały się na studia dziennie będą chciały podjąć naukę w systemie zaocznym – muszą zdeklarować to do 10 października. Studia zaoczne ruszą – jeżeli na każdym z kierunków będzie co najmniej 30 osób.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę