Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pechowy złodziej...

O wielkim szczęściu może mówić właściciel skody felicii z Łomży. Co prawda dziś rano, gdy kilkanaście minut po godzinie 6. rano wyszedł z domu, jego samochodu nie było na parkingu... Zapewne niezmiernie ucieszył się jednak, gdy niewiele później dotarła do niego wiadomość, że policjanci odzyskali jego samochód. Jak informuje podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, złodzieja, który jechał skradzioną skodą, zatrzymano po pościgu ulicami miasta i łąkami grobli Jednaczewskiej. To właśnie tam felicia ugrzęzła, a złodziej - mimo młodego wieku - na nogach był zdecydowanie wolniejszy od policjantów...

Skodę fabię skradziono dzisiejszej nocy z jednego z parkingów przy ulicy Sybiraków. Właściciel samochodu, krótko po 6. rano o kradzieży powiadomił dyżurnego  policji, a ten patrole jeżdżące po  ulicach miasta. I właśnie jeden z tych patroli dostrzegł skradzioną skodę, a w niej młodego człowieka. 
- Mimo sygnałów kierowca samochodu nie chciał się zatrzymać i zaczął uciekać. Pościg trwał ulicami miasta i skończył się dopiero na podmokłych dróżkach Grobli Jednaczewskiej. Tu skoda ugrzęzła, a złodziej pozostawiwszy samochód ucieczkę kontynuował pieszo... Okazało się jednak za na policjantów to on jest jednak za wolny... 21-latek – mieszkaniec Łomży – szybko został dogoniony i zatrzymany. Teraz czeka na zarzuty.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę