Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Thank you! Poland

Główne zdjęcie
Jacek Babiel

- Nie wszystko powinno wychodzić od władz miasta... - tak Marcin Sroczyński, zastępca prezydenta Łomży, skomentował brak jakichkolwiek oficjalnych miejskich uroczystości z okazji 20. rocznicy pierwszych prawie wolnych wyborów w Polsce. Na Starym Rynku w Łomży jubileusz prywatnie świętował za to Jacek Babiel, który przy okazji apelował do mieszkańców o udział w niedzielnych wyborach do Europarlamentu.

Jacek Babiel i wiceprezydent Marcin Sroczyński
Jacek Babiel i wiceprezydent Marcin Sroczyński

- Dziś, 20 lat po tamtym 4 czerwca, publicznie dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, że dzisiejsza Polska, jest krajem wolnym, że my Polacy możemy swobodnie brać udział w wolnych wyborach – mówił Babiel do zaproszonych na Stary Rynek w Łomży dziennikarzy.
Zupełnie przypadkiem na Starym Rynku pojawił się także zastępca prezydenta Łomży. Pytany o to czemu nie ma miejskich uroczystości rocznicowych odpowiadał: „My świętujemy codziennie do 20 lat”(...) „Największym świętem jest to jak codziennie możemy żyć, pisać, mówić... a tego nie można było robić 20 lat temu”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę