Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Łomża i Kolno zwyciężają w Warszawie

Główne zdjęcie
Igor Dmochowski i Krystian Pieloch

Łomżyński licealista Igor Dmochowski (lat 18) i kolneński maturzysta Krystian Pieloch (lat 19) zdobyli pierwsze miejsce w kategorii duety hip hop podczas Warsaw Dance Festival 2009. Obaj są artystycznymi wychowankami Beaty Kisiel, założycielki i instruktorki Studia Tańca B.K. STEP, działającego przy Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych w Łomży.

Igor Dmochowski i Krystian Pieloch są tancerzami z grupy SKRECZ Studia Tańca B.K.STEP. Zwycięski występ jest pierwszym w ich karierze jako duetu i jednocześnie debiutem konkursowym. Utalentowani młodzieńcy w przyszłości również zamierzają kontynuować zajmowanie się tańcem i udział w konkursach tanecznych - także po zdaniu na studia.
Warsaw Dance Festival 2009 odbywał się na Polach Mokotowskich na pięciu scenach w minioną niedzielę, zaś tancerze w kategorii hip hop zmagali się przed jurorami na oczach publiczności w podkategoriach: formacje, duety i solo. „Naszych” chłopaków doceniło profesjonalne jury w składzie: Tatako Natsumi, Paulina Andrzejewska, Katarzyna Lewandowska, Anna "Youya" Jujka i Piotr "Sypi" Sypniewski. Debiutantom ze SKRECZ-a i ich instruktorce gratulujemy zwycięstwa na stołecznej scenie (oficjalna strona festivalu: http://www.warsawdancefestival.pl).

Mirosław R. Derewońko


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę