Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kurski walczy o głosy w Łomży

Główne zdjęcie
Poseł Jacek Kurski pod łomżyńskimi filarami

Jacek Kurski, jest tym politykiem z „góry”, który wskazanie partii „na doły” potraktował na serio i o głosy wyborców zabiega nawet w małych miastach i większych wsiach regionu. Choć kampania wyborcza do Parlamentu Europejskiego jest krótka już – jak podkreślał - po raz trzeci pojawił się w Łomży i liczy na duże poparcie mieszkańców. - 7 czerwca, to dobry moment, aby pokazać rządzącym żółtą kartkę – mówi Kurski, który poniedziałek w okolicy Starego Rynku udzielał wywiadów, rozdawał ulotki i wspomógł potrzebującego, który prosił go „o 5 zł na chleb”.

5 zł na chleb
5 zł na chleb
Poseł Jacek Kurski w Galerii Pod Arkadami
Poseł Jacek Kurski w Galerii Pod Arkadami

Kurski dzieląc się wrażeniami z dotychczasowego wyborczego „objazdu” regionu podkreślał, że wszędzie gdzie był słyszał „jeden wielki krzyk”.
- Jest zapaść dochodowa łomżyńskiego rolnictwa – mówił Jacek Kurski, dodając, ze rolnicy skarżą się na coraz niższe ceny jakie otrzymują za swoje produkty i coraz wyższe ceny jakie muszą płacić  za środku do produkcji. W opinii Kurskiego odpowiedzialny za to jest rząd, który nie prowadzi interwencji na runku rolnym.
Rządy innych państw reagują na takie zachowania rynku, a w Polsce rząd zajmuje się polityką piarową – podkreślał polityk.
Odnosząc się do wyników opublikowanego w poniedziałek sondażu wyborczego, który dalej Prawu i Sprawiedliwości 29% poparcie w okręgu wyborczym obejmującym województwa warmińsko-mazurskie i podlaskie Kurski mówił, że to bardzo dobry wynik.
- Jesteśmy zbudowani tym wynikiem. To oznacza, że w województwie podlaskim poparcie dla PiS jest dużo, dużo większe – podkreślał.

W jego ocenie za 10 miesięcy PiS stanie się największa partią w Polsce. Jak mówił wówczas skumulują się wszystkie problemy, które rząd Platformy Obywatelskiej teraz odpycha i dojdzie do podziału w tej formacji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę