Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Złodzieje z hurtowni

Na około 150 tysięcy złotych zostały wycenione straty jakie poniosła jedna z łomżyńskich hurtowni. W weekend złodzieje skradli z niej papierosy różnych marek na taką właśnie kwotę. Aby dostać się do wnętrza budynku wybili dziurę w jednej ze ścian. To przez nią wynoszono łup.

Poszkodowanym jest hurtownia Eurocash. Jej budynek mieści się w części przemysłowej miasta, przy ul. Wojska Polskiego. W weekend praktycznie niewielu tu zachodzi.
Na razie nie wiadomo kiedy dokonano „skoku”. W piątek po południu hurtownię zamknięto – i wówczas wszystko jeszcze było dobrze. W poniedziałek rano, gdy pierwsi pracownicy przyszli do pracy, w jednej ze ścian budynku była dziura, a wewnątrz nie było papierosów...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę