Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Rozumek chce na emeryturę

Komendant Miejski Policji w Łomży mł. insp. Mirosław Rozumek złożył raport o przejście na emeryturę. Informację tę potwierdził Jacek Dobrzyński rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku. Oficjalnie jeszcze rezygnacja nie została przyjęta, ale ma to nastąpić niebawem.

Spekulacje o odejściu z Łomży komendanta Rozumka trwają już od miesiąca. Od tego czasu komendant jest na urlopie, albo chory...
W ubiegłym tygodniu do lokalnych samorządowców dotarło pismo komendanta wojewódzkiego, inspektora Igora Parfieniuka, z prośbą o opinię na temat ewentualnego odwołania  mł. insp. Mirosława Rozumka z funkcji szefa łomżyńskiej policji. Dopiero po zapoznaniu się z opinią samorządowców komendant wojewódzki miał podjąć decyzję o przyszłości komendanta Rozumka. Tymczasem jak się okazuje ten postanowił nie czekać na wynik działań podejmowanych przez swojego bezpośredniego przełożonego i w tym samym czasie złożył wniosek o przejście na emeryturę.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę