Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Po burzy...

Trzykrotnie interweniowali łomżyńscy strażacy w związku z burzą jaka w niedzielne popołudnie przeszła nad regionem. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a straty materialne także są minimalne. Pod Nowogrodem gałąź która spadła na linię wysokiego napięcia spowodowała pożar ściółki leśnej. Padający deszcz skutecznie ograniczał jednak rozprzestrzeniania się ognia i nim dotarli na miejsce strażacy, obszar jaki objęły płomienie nie był większy niż jeden ar.

Kolejne dwie interwencje dotyczyły powalonego drzewa i tarasującego przejazd konaru. Oba zdarzenia wydarzyły się na drodze Łomża – Zambrów. Jedno miało miejsce w okolicach Podgórza, drugie Wygody.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę