Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość na podstawie: www.um.lomza.pl

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Łomży

Opady deszczu psują szyki organizatorom Dnia Dziecka w Łomży. Ze względu na niepogodę i grząskie podłoże zmieniono miejsce festynu „Słoneczna Estrada” z dawnej strzelnicy wojskowej przy ul. Konstytucji 3 Maja na Stary Rynek. Na terenach sportowo - rekreacyjnych na os. Konstytucji 3-go Maja odbędą się jedynie Mistrzostwa Łomży w piłce plażowej kobiet oraz konkurs jazdy na deskorolkach o Puchar Prezydenta Miasta Łomża i jazdy na BMX o puchar American Ramp Company.

W ramach zorganizowanego przez Publiczne Gimnazjum nr 8 już po raz dziesiąty festynu na skate parku przy ul. Ks. Anny odbędą się m.in. występy wokalne młodzieży z tej szkoły oraz dzieci z Przedszkola nr 10. Przeprowadzony zostanie konkurs z bezpieczeństwa ruchu drogowego, konkurs z profilaktyki i loteria fantowa. Uczniowie klas pierwszych PG 8 przygotują konkurs dotyczący szkockiej kultury i obyczajów, uczniowie klas drugich pokazy tańca i mody, zaś uczniowie klas trzecich skecze kabaretowe i  wybory miss i mistera szkoły. Ponadto przewidziane są pokazy: pierwszej pomocy przeprowadzone przez grupę ratowniczą, Capoeiry, paintball oraz słodkie niespodzianki. Festyn organizowany przez PG 8 potrwa do godziny 15:00.

Program "Słonecznej Estrady" na Starym Rynku:
godz. 11:00 - 15:00 -  prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży z łomżyńskich szkół i przedszkoli, w tym pokaz mody dziecięcej przygotowany przez uczennice Szkoły Podstawowej nr 10;
godz. 15:00 – koncert galowy finalistów II Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIG BIT;
godz. 16:00 – występ Studia Piosenki POP ART;
godz. 17:00 – Martyna Melosik i Piotr Dymała – koncert laureatów telewizyjnego programu „Fabryka Gwiazd”.

O godzinie 13:00, na kompleksie boisk "Orlik 2012" (ul. Katyńska) rozegrane zostaną: turniej piłki nożnej dzieci oraz finałowy mecz o mistrzostwo województwa podlaskiego w tenisie ziemnym w kategorii żaków.
Natomiast o godzinie 14:00 planowane jest oficjalne otwarcie kompleksu boisk przy ul. Katyńskiej w Łomży, wybudowanego w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”. Godzinę wcześniej na boisku piłkarskim tego obiektu, w ramach „Europejskiego tygodnia sportu dla wszystkich”, będą trwały rozgrywki piłki nożnej dzieci do 15 roku życia. Obok, na boisku wielofunkcyjnym odbędzie się Finał Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Tenisie Ziemnym w kategorii wiekowej skrzatów.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę