Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Wędkarze spod znaku „Solidarność”

Krzysztof Sychowicz wygrał XI Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Oddziału NSZZ „Solidarność” w Łomży. To on złowił największą rybę sobotnich zawodów – szczupaka o wadze 2,8 kg i długości 71cm.

W sobotę o poranku przy moście w Bronowie na Narwi stawiło się około 30 wędkarzy – członków i sympatyków związku. Punktualnie o 6. rano zarzucili wędki. Łowiono przez siedem godzin z krótką przerwą. Łącznie złowiono 26 okoni i cztery szczupaki. Największą rybę zawodów – szczupaka o wadze 2,8 kg i długości 71 cm - złowił Krzysztof Sychowicz i to on otrzymał puchar  Puchar Prezesa Oddziału NSZZ „Solidarność” w Łomży Henryka Piekarskiego.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę