Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Możliwe burze z gradem

Jak poinformowała Bogumiła Dąbrowska-Sakowicz, dyżurny synoptyk w białostockim biurze prognoz w sobotę do wieczora w całym województwie podlaskim spodziewane są burze, którym towarzyszyć będą opady deszczu, a lokalnie gradu.

Przewidywana wysokość opadów towarzyszących burzom 5 do 10 mm, lokalnie 15-20 mm, a wiatr osiągnie w porywach 50-70 km/h.

W związku z taką pogodą możliwe są zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, a nawet zagrożenie życia od uderzenia piorunów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę