Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Koncert Pamięci w Katedrze w Łomży

„Modlitwa o pokój” - taki tytuł nosi kolejny z cyklu koncertów pamięci. Mieszkańcy Łomży będą mieli okazję wysłuchać go już dziś. Ideą tych koncertów od 2000 -sięcznego roku jest czczenie pamięci tych, dla których data wrześniowa to symbol śmierci i cierpienia, ale również znak walki o pokój, dobro i sprawiedliwość. Dodajmy, że wśród wykonawców znajdzie się Jasnogórski kwartet wokalny CANTUS. Akompaniować mu będą muzycy z Gdańska, Łodzi, Koszalina, Łomży i Białegostoku. Jako solistka wystąpi warszawska mezzosopranistka Patrycja Gabrel.

Koncert odbędzie się o godzinie 19 w katedrze łomżyńskiej. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął JE ksiądz biskup Stanisław Stefanek.Inicjatorem i kompozytorem prezentowanych utworów jest Tadeusz Trojanowski

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę