Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Zgubił portfel z 5 tys zł...

Nietypowe zdarzenie zgłoszono łomżyńskiej policji. Pracownik Poczty Polskiej rozwożący paczki po Łomży zgubił portfel wypchany gotówką. Było w nim 5 tysięcy 64 złote. Poszkodowanym jest Poczta Polska, bo zgubione pieniądze, to opłaty za rozwiezione paczki, które pracownik pobierał od klientów.

Jak wyjaśnia Izabela Bałamyzy z KMP w Łomży do zgubienia portfela doszło we wtorek. Pracownik jeździł z paczkami po Łomży w godzinach od 9 rano do 17.00.

To nie jedyny portfel, który „zmienił właściciela” w Łomży. Wczoraj rano na cmentarzu nieznany sprawca, wykorzystując chwile nieuwagi starszej kobiety, skradł z ławki pozostawioną tu torebkę. Wewnątrz niej był m.in. dowód osobisty, klucze do mieszkania i portfel z pieniędzmi.

Patrząc w policyjne raporty można wnioskować, że złodzieje nie dają o sobie zapomnieć. Wczoraj w nocy ktoś włamał się do sklepu z używaną odzieżą przy Alei Legionów w Łomży. Skradziono nie tylko pozostawioną w kasie gotówkę, ale także kilkanaście par markowych spodni. Straty właściciel biznesu wycenił na 4,7 tys zł.
Złodzieje „pojawili się” także w Zanklewie pod Wizną i Rydzewie pod Miastkowem. W pierwszym przypadku ich łupem padła pilarka łańcuchowa marki stihl (1362 zł), a w drugim agregat prądotwórczy (900 zł) pozostawiony w nowo budowanym domu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę