Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Dom Polski Wschodniej w Brukseli

Dom Polski Wschodniej – tak – jak zapowiada Rzeczpospolita - będzie się nazywać przedstawicielstwo pięciu województw ściany wschodniej w Brukseli Biuro ma rozpocząć działalność jesienią tego roku w pięciokondygnacyjnej kamienicy przy alei Tervuren 45. Każde z województw ma zająć po jednej kondygnacji.

Wspólne przedstawicielstwo województw: lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego i podlaskiego, ma efektywniej forsować ważne dla wschodniej Polski projekty i promować region.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę